Hakkımızda

‘Özgün Işık’ ilkesiyle müşterilerine etkin aydınlatma çözümleri üretmek üzere kurulan İzer Elektrik A.Ş, LED teknolojisine odaklanması sayesinde kısa zamanda LED aydınlatma uygulamalarının öncüsü konumuna gelmiştir. 

İşletme maliyetlerini indirgemek ve enerji verimliliğini artırmak adına modern ve çevreci aydınlatma seçenekleri sunan firmamız; Aynı zamanda sektörde deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilerine LED aydınlatma uygulamalarına yönelik projelendirme, tasarım, tedarik, ve kurulum konularında profesyonel hizmetler sağlamaktadır. 

Proje, ürün ve uygulamalarında kalite ve güvenilirlik anlayışından taviz vermeyen İzer Elektrik A.Ş yüksek kalite standartlarındaki ürünleri müşterilerine ekonomik ve rekabetçi fiyat seviyeleriyle ulaştırır. Aydınlatma sektöründe Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarının bayiliğini yapmakta olan İzer Elektrik A.Ş geniş ürün yelpazesi sayesinde, yüksek performans ve düşük güç tüketimine sahip LED teknolojisini tüm ticari, kamusal ve bireysel müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş